Poslední díl
Kolotoč v kuchyni moderátor Kuchař online diskuzekolotoc-v-kuchyni

2 týmy, 30 minut a výhra deset tisíc korun. To nabízí kulinářská show televize Barrandov Kolotoč v kuchyni. Pokud rádi vaříte a líbí se Vám tento typ pořadu sledujte TV Barrandov každé úterý a čtvrtek v hlavním vysílacím čase. Kolotoč v kuchyni moderátor Kuchař online diskuze

Soutěže se účastní dva týmy, každý má 3 členy. Jejich úkolem je uvařit jedno jídlo a každý soutěžící může vařit pouze 10 minut. Na první pohled se to zdá jednoduché, ale je potřeba vědět, co přesně dělat a jak dále postupovat.Soutěžící si mohou navzájem radit, ale nemohou pomoci. Je důležité, ale členové týmu byly sehraní a nějakou dobu spolu i vařili.

Kolotoč v kuchyni moderátor Kuchař
Role moderátora se zhostil Radek Kuchař, který je spíš herec. Moderování je jeho první velký úkol a vy sami posuďte, jak se ho zhostil. I když jsou jazykové, kteří tvrdí, že mu tahle role nesedla, ostatním se líbí. A co vy? Co říkáte na moderátora Kuchaře ?

Kolotoč v kuchyni přihláška
Přihlašte se i vy do pořadu Kolotoč v kuchyni. Stačí vás vyplnit jednoduchý formulář, napsat, kolik Vás je, co rádi vaříte a zanedlouho můžete v televizi vařit i Vy. A vyhrát slušnou částku peněz. Výherce získá 10 000 Kč a postup do dalšího kola, kde mže stejnou sumu vyhrát znova.

Kolotoč v kuchyni diskuse
Zapojte se do naší diskuse a napište nám, jak se Vám pořad líbí. A jak se Vám jeví moderátor ? Zdá se Vám vaření jednoduché? A co týmy ? Kterému víc fandíte ?

Vše o pořadu Kolotoč v kuchyni moderátor Kuchař online diskuse

««« Předchozí text: Přístav poslední díl přehrát Následující text: Doktor Martin druhá řada nové díly »»»

| 27. 8. 2016 So 23.02 | Barrandov TV | 2053x

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|