Poslední díl
Přístav poslední díl přehrátserial-pristav

Když budete mít v pátek večer volno, nenechte si uniknout pokračování dalšího seriálu Přístav. Přístav běží už druhým rokem a stal se oblíbeným seriálem televize Prima. Slevoat ho můžete jednou týdně v pátek večer na Televizi Prima. Vydejte se za svérázným Skálou a chamtivým Pátkem Přístav poslední díl přehrát

Pokud jdete v pátek někam na párty a uteče Vám poslední díl seriálu, můžete ho shlédnout v repríze v pondělí odpoledne. Pokud i tak nemáte čas, je pro vás připravena Přístav poslední díl přehrát zdarma na stránkách televize Prima.

Na iprima.cz můžete v sekci vidoarchiv shlédnout všechny doposud odvysílané díly (k září 2016 jich bylo cca 67 ). A jelikož seriál měl dobrou sledovanost, rozhodl se štáb pokračovat v natáčení.

Sledovanost seriálu se pohybuje kolem 700 000 diváků, což je docela hezké číslo. Na facebooku má seriál Přístav přes 12 000 fanoušků ! A to je hodně velké číslo. Je vidět, že seriál sledují i mladí lidé.

Postavy ze seriálu Přístav
Marek Skála – MARTIN DEJDAR
Roman Mareš – FILIP BLAŽEK
Tereza Skálová – VANDA HYBNEROVÁ
Johana Skálová – SANDRA ČERNODRINSKÁ
Radim Pátek – PETR ČTVRTNÍČEK
Milena Hrdá – KATEŘINA HRACHOVCOVÁ
José Pivoda – PAVEL ŘEZNÍČEK
Pepa Krupička – MARTIN ZOUNAR
Pavlína Krupičková – JITKA SCHNEIDEROVÁ
Herbert Ouško – NORBERT LICHÝ
Ivana Braunová – KRISTÝNA KOCIÁNOVÁ
Lily Braunová – OLGA ŽELENSKÁ
Leoš Černoch – PETR VÁGNER
Míra Šimáček – VÁCLAV JIRÁČEK

A co se Vám nejvíce líbí na seriálu přístav ? Přístav poslední díl přehrát

««« Předchozí text: Kurňa co to je video poslední díl Následující text: Kolotoč v kuchyni moderátor Kuchař online diskuze »»»

| 27. 8. 2016 So 21.03 | Prima tv archiv | 1345x

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|