Poslední díl
Doktorka Kellerová na BarrnadověOd září nám televize Barrandov přinese nový seriál s Kateřinou Brožovou s názvem Doktorka Kellerová. Seriál navazuje na Stopy života, který vysílala televize Barrandov v předchozích letech. Seriál nás zavede opět do lékařského prostředí (to je poslední dobou víc než populární ), kde se budou řešit nešťastná úmrtí. Pokud Vám nějaký díl utekl, koukněte na Doktorka Kellerová na Barrandově.

doktorka-kellerova

Každý podzimní pátek, po sedmnáct večerů, můžete na televizi Barrandov sledovat nový pořad. Doktorka a psychiatrička Dr Kellerová (Kateřina Brožová), objasňuje náhlá úmrtí v nemocnicích. Kromě toho řeší svou lásku, exmanžela a další věci, které se jí staví do cesty.

Televize Barrandov si od seriálu slibuje zvýšení sledovanosti. Seriál nebyl nikterak levný, když v něm hrají herci jako Brožová, Etzler, Vašut, Vízner a Morávková. Proto můžeme v každé zpravodajské relaci i reklamním vstupu vidět upoutávku na tento pořad. Pilotní díl sledovalo přes půl milionu diváků, což je na stanici Barrandov opravdu rekord !!!

Myslíte si, že ostatní díly naváží na pilotní díl, který se vysílal v polovině července ? Na ČSFD má seriál pouhých 30% a pokud se Vám seriál líbil, určitě se hodnocení zvýší. Většina lidí seriál odsuzuje. Kateřina Brožová je pořád stejná najivní blondýnka s velkým poprsím. Nelíbí se jim ani dialogy, které jsou naprosto mimo od reality života.

Vzhledem k tomu, že seriál Doktorka Kellerová na Barrnadově běží v pátek večer a proti ní běží nový film na České televizi, Milionář na Nově a seriál přístav na Primě, bude mít Kellerka docela těžkou roli se prosadit.

Režie: Albert Vlk
Scénář: Roman Olekšák, Valeria Schulczová

Herci: Kateřina Brožová, Jan Šťastný, Miroslav Etzler, Marek Vašut, Dana Morávková, Míra Nosek, Jaromír Dulava, Miloš Vávra, Marcel Vašinka, Vladislav Beneš, Pavlína Kafková, Blažena Hlasová, Danica Jurčová Zdeněk Vencl, Jakub Frydrych, Sabina Laurinová, Gabriela Vránová, Kamil Halbich, Ondřej Malý

Chcete vědět víc ?
Tv barrandov doktorka kellerová

Kateřina Brožová jako Dr. Kellerová seriál

««« Předchozí text: Česká televize vědomostní soutěž Kde domov můj Následující text: Masterchef Česko 2016 soutěžící kdo vypadl »»»

| 27. 8. 2016 So 15.13 | Barrandov TV | 2398x

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|