Poslední díl
Dovolená v protektorátu videoNová povedená reality show České televize. Podívejte se, jak se žilo v Protektorátu v roce 1939 ! Reality show, která vzbudila rozbroje a několik rozhořčených námětů !!! Sledujte každé úterý a čtvrtek Dovolená v protektorátu video poslední díl

Reality show se nevysílá v přímém přenosu a má celkem 8 dílů. Několikagenerační rodina Lustykových Dočekalových trávila 8 týdnů na Starých Hamrech v Beskydech, kde se show natáčela. Rodina byla vystavena životu bez elektrospotřebičů, mobilů a bez věcí, které v Protektorátu neexistovaly. Žila v chudém dřevěném domku se starým rádiem. Rodina si musela poradit s politickými problémy současné doby. Navíc měli problém i se sháněním jídla. Připomeňte si, jaké to bylo jít na nákup s lístky na jídlo,

Kde se točila Dovolená v protektorátu? Pořad se točil na Starých Hamrech v Beskydech, na samotě v chudobné chaloupce.

Seznam dílů Dovolená v protektorátu video
23.5. sobota 1. díl – Vítejte v pekle
26. 5. úterý 2. díl – Pravidla přežití
28. 5. čtvrtek 3. díl – Razie
2. 6. úterý 4. díl – Zabijačka
4. 6. čtvrtek 5. díl – S gestapákem v zádech
9. 6. úterý 6. díl – Tajný vzkaz
11. 6. čtvrtek 7. díl – Krok od propasti
13. 6. sobota 8. díl – Den zúčtování

Pokud Vám utekl nějaký díl, podívejte se na Dovolená z protektorátu video poslední díl.

Soutěžní rodina
Ivana
Milda
Marek
Kuba
Honza
Jarmila
Jiří

Režie se ujala Jana Rezková, která se podílí třeba na režírování show Výměna manželek. Pořad natočila Česká televize k 80tému výročí druhé světové války.

Dovolená z protektorátu recenze I když zahraniční média pořad kritizovala, pořad zaujme lidi, kteří protektorát nezažili. Mladí se mohou podívat, jak žily jejich babičky, jaké problémy byly dříve.

„Projížděla jsem programy a zaujala mě Dovolená z protektorátu“. Pořad se mi moc líbil, i když tu historii nemám moc ráda. A další díl si nenechám ujít"

CT nemusim a moc ji nesleduji. Tato reality show mne ale prikovala k obrazovce. Tesim se na reakce hlavne tech mladych, kterym fasismus nic nerika a Hitlera si v diskuzich daji za avatara a maji z toho legraci. Ve tretim dilu je navstivi Gestapo a trochu jim uklidi hezky zarizeny domecek.

Moc se mi líbí babička a dědeček. Mohli by mladší generaci více poučit.

www dovolená v protektorátu soutěž
Zúčastněte se ankety a hlasujte, která postava se Vám nejvíce líbila a nejvíce se vžila do své role. Výhrou Vám bude 50 pamětních medailí ze série vydané k druhé světové válce.

Sledujte Dovolená v protektorátu video poslední díl a připomeňte si situaci, která tady vážně jedou byla ! Pokud máte k seriálu připomínky, napište je do komentářů.

««« Předchozí text: Polopatě poslední díl soutěž Následující text: Vylomeniny prima play celý díl online »»»

| 26. 5. 2015 Út 19.52 | Česká televize archiv | 718x

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|