Poslední díl
Partička 2015 na vzduchuS primou se opravdu zasmějete. V pondělí večer se můžete koukat na Partička Prima online. A o zábavu nebude nouze. Zasmějete se skutečně od plic. Podívejte se na poslední díl Partička 2015 na vzduchu.

Dříve si Richard Genzer a Michal Suchánek dělali srandu jen ze sebe. Nyní do toho přivedli i kolegy Igora Chmelu, Ondřeje Sokola a Daniela Danglema. A rozjeli svou improvizační show Partička. Pořad sledujte na televizi Prima každý pátek večer.

Pro mnohé diváky je to opravdu sranda a u pořadu se baví. Druhá skupina lidí ale na pořad nadává a přijde jim úplně trapná. I když je improvizace velmi těžká, je nutno říci, že se těmto komikům chvílemi daří. I když občas použijí vulgární výrazy mnohé diváky opravdu baví. Druhé skupině lidí se zdá show trapná a otravná. Se skvělým pořadem Tele Tele se to opravdu nedá srovnat.

Podobnou show mají i na Slovensku. Partička sk se vysílá na slovenské televizi Markíza a stal se opravdu oblíbený. Markíza i s výběrem herců trefila do černého. Podívejte se i na Partička sk Markíza.

A co vy? Jak se Vám improvizační show Partička líbí?

Podívejte se na Partička 2015 na vzduchu a napište nám, co se vám nejvíce líbí.

Sledujte nás a uvidíte města, kde bude Partička na vzduchu 2015 probíhat !!!

««« Předchozí text: 13 komnata České televize archiv Následující text: Seriál Ulice díly dopředu »»»

| 23. 1. 2015 Pá 22.37 | Poslední díl | 12527x

reaguj[1] Partička
Renata mejl 10. 10. 2011 Po 22.56

Vážení, každé pondělí Vaši partičku přivítám a od srdce se zasměju.Prima, ojedinělý pořad. Škoda, že mezi sebou trpíte to příšerné primitivní slovačisko. Hrůza,dejte si kafe a poslechněte si ho a pak Vás možná ten humor přejde. Hodně zdaru!

reaguj[2] particka
nada mejl 6. 2. 2012 Po 22.06

:-P :-D Hošíci,jste báječní,ráda se na váš pořad plný veselých ptákovin koukám,jeďte dál!Vaše přející divačka-důchodkyně :-D :-D :-D z Moravy

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|