Poslední díl
Superstar 2015 poslední dílKaždou neděli můžete sledovat další řadu zpívací show Superstar 2015. Pokud jste nestihli poslední díl, nabízíme Vám podrobný report, co se v soutěži událo. Kdo postoupil a kdo ne. Sledujte Superstar 2015 poslední díl největší hrdiny i největší propady soutěže.

Čtyři porotci : Pavol Habera, Marta Jandová, Ondřej Soukup a nováček – Klára Výtisková hodnotí nové talenty, které se přihlásili do letošního kola Superstar 2015.

Přečtěte si, kdo je okouzlil a kdo si udělal ostudu před celý národem !!!

Superstar 2015 poslední díl

Sympatický 18ti letý kluk ze Slovenska narozený v Londýně – Peter Farkašovský zazpíval hezky anglickou písničku a vysloužil si postup do dalšího kola. Dokonce ho velmi pochválil i Pavol Habera, který by ho poslal přímo do finále. Vzhledově připomíná Martina Harycha, který vyhrál v dřívějším kole.

Lucie Herčíková – Mladá maminka, zazpívala slovensky, ale zpěvem se jí to moc nepodařilo.

Z Hradce Králové přijel Štěpán Piller, který se studuje konzervatoř. A bohužel nepostoupil. Byl nemastný a neslaný.

Martina Sokolová studuje herectví. Rodiče drželi velmi palce a povedlo se ! Postoupila.

Roman Kratochvíl z Ostravy se do pořadu přihlásil kvůli okolí. A před zpěvem chtěl nakonec utéci. Ondřej Soukup ho nakonec přemluvil a před porotu nastoupil. Písnička od skupiny Olympic Jasná zpráva porotu moc neokouzlila- na postup to nestačilo.

Jednadvacetiletá Hana Schořová vsadila na píseň od zpěvačky Beyoncé a uspěla. Zpívala nádherně !!!

Až z Holandska přijel Denis Lev, který studuje na konzervatoři v Teplicích. Nikoho z rodiny nemá z Česka, ale na jeho mluvě to nepoznáte. Mluví jako rodilý Čech. A zpívá krásně. Angličtina se nezapře, módní vzhled taky ne. Porota ho ale nenechala jít dál

Ivana Vozárová ze Srbska kromě zpěvu i zatančila. Porotu svým ječícím zpěvem pobavila a nepostoupila.

Dvacetiletý IT specialista ze Slovenska Samuel Sleziak je momentálně svobodný s do dalšího kola postupuje :-)

Dále postupují – Martin Kolář, Kamila Kopečková, Magdalena Řehořová, Lenka Konvičková, Barbara Brejová.

Poloafričanka z Ústí nad Labem a z Angoly Lenka Navrátilová, která zkusila porotu přesvědčit písničkou od Beyoncé. Ale nepodařilo se :-(

Barbora Hazuchová z Liptovského Mikuláša zazpívala písničku od Niny Simone. Porota jí odborně řekla nedostatky jejího zpěvu, nicméně ji pustili dále.

Hiphoper Patrik Horvátko zazpíval 2 anglické písničky. Někomu se líbily, ale porotu nepřesvědčil :-( Bohužel Patriku !!!

Učitel zpěvu musí umět zpívat. Lukáš Vilimovský zazpíval píseň Get Lucky, nicméně zpěvu se to moc přirovnat nedalo. I když Marta se snažila trošku pomáhat, bylo to zbytečné. Nepomohla ani kytara. Lukáš nepostoupil

Další účastníci, kteří nepostoupili: Miloš Ďurovský, Kamila Zicháčková, Pavlína Váchová a Jozefína Sihelská.

Zuzana Reinišová z Liberce. Přišla s kytarou, studuje fyzioterapeutku a vystupuje i v barech. Její hlas by se dal poslouchat dlouho a díky tomu dostala 4× ANO.

Černovlasý Patrik Saldoň ze Senice. Umí zpívat v několika cizích jazycích. Kromě japonštiny umí i anglicky a další jazyky. Má pěkný hlas, přesto nepostoupil.

Julia Pavlovičová z Prešova byla mladší verze Marty Jandové. Zazpívala hezky a porotu

S kytarou přijel Jan Stránský S pozitvní písní i energií zazpíval. Zpěv se líbil Ondrovi Soukupovi, naopak se nelíbil Pavlo Haberovi. I tak postoupil. Uvidíme, jak se Janovi bude dařit dále.

Marián Švec přijel od Mariánských lázní a zazpíval písničku od zpěváka Voxela. I když písničku nedozpíval a bohužel nepostoupil. Poté následovala jeho přítelkyně Andrea Sitayková, která porotu ohromila a postoupila !

Denis Rác si myslí, že Superstar mu přinese slávu a bohatství. Chodil na uměleckou školu a měl i nějaké koncerty. Zazpíval píseň od Medvěda (chtěl říci Nedvěda, ale přeřekl se :-) ) Po několika tonech bylo jasné, že to bude kandidát na hvězdnou pěchotu.

Eliška Budciková s olivovými vlasy, která zpívá po ulicích si porotu získala a postoupila.

Superstar 2015 poslední díl

««« Předchozí text: Vychytávky Ládi Hrušky video online Následující text: Češi na cestách Prima »»»

| 20. 9. 2015 Ne 20.45 | NOVA Tv | 3856x

reaguj[1]
Sylva mejl 6. 11. 2015 Pá 17.27

Ahoj jak to vyhraješ aji ti to hrozně přeji krásnej jses :-x :-) 8-O 8-) 8-) 8-) :-P :-x

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|