Poslední díl
Čt1 archiv děti na tahuZábavný pořad o rodičích a jejich dětech vysílá Česká televize každou neděli v podvečer. Děti na tahu je skvělý nový formát pořadu, kde Martin Dejdar, jako moderátor, dává možnost říci dětem „Co si myslí o rodičích?“. Poté vše rozeberou s rodiči :-) Sledujte Čt1 archiv děti na tahu.

Kteří rodiče se špatné oblékají, a kteří nemají rádi jejich kamarády? Zpívají rodiče falešně ? Děti se dostali pod sadu otázek moderátora a rodiče vůbec nešetřily. Naopak ! Prozradili i to, co by říkat vůbec neměly. Děti ve třídě zodpoví nejrůznější osobní otázky o svých rodičích. Poté se rodiče ve studiu dozví, jak jejich děti odpověděli na záludné otázky. Reakce rodičů je většinou úsměvná a jak to má v zábavném pořadu být, i veselá. Kromě toho, uvidíte i náhled bydlení jednotlivých účastníků. Martin Dejdar zabrousí i na citlivější otázky, které dokážou nejen jedno dítě rozplakat. V každém pořadu děti dávají známky svým rodičům jako vysvědčení. A nejsou to moc hezké známky :-) Jedničky se vyskytují výjimečně, zato čtyřky a pětky jsou na denním pořádku.

Pořad se vysílá každý týden a už se chystají i speciály se známými osobnostmi. Jako je Michaela Jílková, Jolana Voldánová nebo Leona Machálková.

Chcete-li si přehrát poslední díl nebo jakýkoliv jiný díl, zabruste do archivu České televize – Čt1 archiv děti na tahu.

««« Předchozí text: Přihláška do pořadu Jak se staví sen diskuse 2015 Následující text: Všechny moje lásky prima play poslední díl přehrát »»»

| 25. 1. 2015 Ne 12.56 | Česká televize archiv | 1087x

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|