Poslední díl
Soci.ru olimpijské -hry-sochi-2014.czDalší medaile. Naši sportovci se opravdu činí. Sledujte www.soci.ru a nepropásněte jediný okamžik 22. Olympijských her v ruském Soči. Soci.ru olimpijské -hry-sochi-2014.cz

Nejlepší sportovci reprezentují naši zemi ve dvaadvacátých zimních Olympijských hrách v ruském Soči. Biatlon, hokej, rychlobruslení i skoky na lyžích. V takových sportech se předvádí Česká republika. A velmi úspěšně.

Kolik si myslíte, že získáme medailí ?

Kolik získáme na olympiádě medailí ?

Ruské město Soči se v roce 2014 stalo městem sportovců. Proměnilo se úplně k nepoznání. Byly vybudovány nové budovy, velké sportovní stadiony a i velký olympijská vesnička. I když mnozí nebyly spokojeni s ubytováním, je nutno dodat, že většina z tisíců sportovců si dopřála kvalitního ubytování. Našlo se ale i pár vyjímek, které ruská strana co nejdříve opravila.

Martina Sáblíková, Jaroslav Soukup nebo Ondřej Moravec. To jsou naši favorité, kterým držíme palce a uvidíme, že se z Ruska vrátí s nějakou medailí.

Nemáte při sobě televizi. Sledujte Soci.ru olimpijské -hry-sochi-2014.cz online a nepropásněte žádnou chvíli.

olympiáda v soči hokej rozpis zápasů program zoh v soči v hokeji olimpijské -hry-sochi-2014.cz

««« Předchozí text: Hotel Čtvrtá hvězda ke shlédnutí poslední díl Následující text: iprima Prostřeno poslední díl »»»

| 10. 2. 2014 Po 18.10 | Česká televize archiv, Poslední díl | 905x

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|